Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 26/04/2018 року №51-од Велика Северинка
Про підготовку відзначення у Великосеверинівській ОТГ у 2018 році Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 квітня 2018 року №243-р «Про підготовку відзначення в області у 2018 році Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» та з метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, внеску українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та учасників антитерористичної операції, жертв нацистських переслідувань, а також формування у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі- Оргкомітет).

2.Затвердити:

склад Оргкомітету згідно з додатком;

план заходів з відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (далі – план) (додається).

3.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю сільської ради про проведену роботу проінформувати  організаційний відділ апарату  облдержадміністрації до 04 травня 2018 року.

4.Структурним підрозділам та виконавчому комітету сільської ради забезпечити своєчасне інформування відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради про проведення заходів:

1)з нагоди відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – до 12 травня 2018 року;

2)з нагоди визволення України від фашистських загарбників – до 27 жовтня 2018 року

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради  забезпечити  інформування  організаційного відділу апарату облдержадміністрації про проведення заходів:

1)з нагоди відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – до 14 травня 2018 року;

2)з нагоди визволення України від фашистських загарбників – до 29 жовтня 2018 року.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :