Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 17/04/2020 року №54-од Велика Северинка
Про створення комісії по визначенню збитків, що відшкодовуються власникам землі та землекористувачам, фізичними та юридичними особами на території Великосеверинівської сільської ради, за межами населеного пункту

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», керуючись статтями 156, 157 Земельного кодексу України, Постановою Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284 “Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”:

1.Утворити комісію по визначенню збитків, що відшкодовуються власникам землі та землекористувачам, фізичними та юридичними особами на території Великосеверинівської сільської ради, за межами населеного пункту (далі – Комісія).

2.Затвердити склад комісії по визначенню збитків, що відшкодовуються власникам землі та землекористувачам, фізичними та юридичними особами на території Великосеверинівської сільської ради, за межами населеного пункту (додається).

3.Комісії, за результатами розгляду матеріалів, в разі визначення збитків, підготувати відповідний акт, який подати мені на затвердження.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :