Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 02/04/2021 року №55-од Велика Северинка
Про затвердження плану заходів щодо щодо неухильного дотримання вимог безпечного та якісного харчування дітей в закладах освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 56 Закону України «Про освіту», на виконання пунктів 2, 5, 6, 8, 11 протокольного доручення Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2020 року № 50773/0/1-20, розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 12.01.2021 року № 12-р «Про затвердження обласного плану заходів щодо створення належних умов, для безпечного та якісного харчування дітей у закладах освіти області на 2021 рік» та з метою забезпечення повноцінного, безпечного та якісного харчування дітей, посилення контролю за дотриманням санітарно-гігієнічних норм при організації харчування, недопущення постачання фальсифікованих продуктів та сировини до закладів освіти:

1.Затвердити план заходів щодо неухильного дотримання вимог безпечного та якісного харчування дітей в закладах освіти Великосеверинівської сільської ради на 2021 роки (надалі – план заходів), що додається.

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради забезпечити реалізацію плану заходів відповідно до компетенції та надавати інформацію про хід виконання цього розпорядження Департаменту освіти і науки облдержадміністрації протягом 2021 року щомісяця до 10 числа.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :