Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 30/05/2022 року №59-од Велика Северинка
Про затвердження Календаря заходів акції «Літо – 2022: разом до Перемоги!» на території Великосеверинівської сільської ради

На виконання законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», розпорядження начальника обласної військової' адміністрації від 17 травня 2022 року № 319-р «Про організацію дозвілля та розвитку дітей влітку 2022 року» та з метою забезпечення змістовного дозвілля та розвитку дітей під час літніх канікул 2022 року:

1.Затвердити Календар заходів акції «Літо – 2022: разом до Перемоги!» (далі – Акція) (додається) на території Великосеверинівської сільської ради, у рамках якої організувати дозвілля та розвиток дітей влітку 2022 року.

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради:

2.1.Організувати проведення заходів Акції згідно з Календарем акції у дистанційному режимі та очно у малих групах, за наявності сховищ на час повітряної тривоги.

2.2.Систематично залучати до участі в заходах Акції дітей з числа тимчасово переміщених, з обмеженими можливостями та інвалідністю, дітей учасників бойових дій, працівників підприємств критичної інфраструктури, дітей сиріт, та позбавлених батьківського піклування.

2.3.Розпочати Акцію заходами з нагоди Міжнародного дня захисту дітей 01 червня 2022 року.

2.4.Залучати до проведення заходів Акції працівників Національної поліції, управління ДСНС.

2.5.Поширювати інформацію про проведення Акції у соціальних мережах.

2.6.Інформувати про хід проведення заходів Акції департамент освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації та департамент культури та туризму Кіровоградської військової адміністрації щомісяця до 29 числа протягом червня-серпня 2022 року.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :