Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 12/01/2022 року №6-од Велика Северинка

У зв’язку із кадровими змінами у Великосеверинівській сільській раді та її структурних підрозділах:

1. Затвердити новий склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (додається).

2. Визнати таким, що втратив чинність, підпункт 1 розпорядження Великосеверинівського сільського голови Кропивницького району Кіровоградської області від 16 грудня 2021 року №192-од “Про новий склад міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування”.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :