Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 08/04/2021 року №61-од Велика Северинка
Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня
2016 року № 736 "Про затвердження Типової інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію" (із змінами), законів України "Про інформацію" (зі змінами), "Про захист персональних даних", "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29 березня2021 року № 245-р "Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації», з метою визначення відомостей, що становлять службову інформацію Великосеверинівської сільської ради (ОТГ), та переліку конфіденційної інформації, володільцем якої є Великосеверинівська сільська рада:

1. Затвердити у новій редакції і ввести в дію Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Великосеверинівської сільської ради (ОТГ), та Перелік конфіденційної інформації, володільцем якої є Великосеверинівська сільська рада, а також інформації, що є інформацією з обмеженим доступом та не підлягає відображенню у відкритому доступі (далі – переліки) (додаються).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови від 14 серпня 2020 року № 102-р “Про переліки відомостей службової та конфіденційної інформації”.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :