Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 16/05/2018 року №63-од Велика Северинка
Про відзначення у Великосеверинівській ОТГ 22-ї річниці Конституції України

На виконання Указу Президента України від 28 березня 2018 року №91 «Про відзначення 22-ї річниці Конституції України», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 11 травня 2018 року №315-р «Про відзначення в області 22-ї річниці Конституції України» та з метою організації належного відзначення у Великосеверинівській ОТГ 22-ї річниці Конституції України:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ОТГ 22-ї річниці Конституції України (далі – Оргкомітет).

2.Затвердити:

склад Оргкомітету згідно з додатком;

заходи  з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ОТГ 22-ї річниці Конституції України (додаються).

3.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю сільської ради про проведену роботу проінформувати  організаційний відділ апарату  облдержадміністрації до 23 травня 2018 року.

4.Структурним підрозділам та виконавчому комітету сільської ради  надати  на узагальнення відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради  інформації про стан  виконання заходів з підготовки та відзначення  22-ї річниці Конституції України до 26 червня 2018 року.

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради забезпечити узагальнення та  інформувати   організаційний відділ  апарату облдержадміністрації про стан виконання  заходів з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ОТГ 22-ї річниці Конституції України до 02 липня 2018 року.

6.Встановити, що фінансування  видатків на організацію та проведення заходів здійснюється  у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на  2018 рік  по головних розпорядниках коштів  місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :