Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/06/2023 року №64-од Велика Северинка
Про проведення службового розслідування щодо КП «Созонівський комунальник»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» від 13 червня 2000 року №950, та рішення тридцять другої сесії Великосеверинівської сільської ради від 23 травня 2023 року № 1315 «Про розгляд висновку спеціаліста щодо проведення перевірки в КП «Созонівський комунальник»:

1.Провести службове розслідування щодо КП «Созонівський комунальник» з метою перевірки обставин, викладених у висновку спеціаліста щодо проведення перевірки № 1/1 від 28.04.2023, а саме:
-перевірка обліку купівлі та списання товарно-матеріальних цінностей за два роки (2021-2022);
-перевірка підзвіту (авансових звітів) за два роки (2021-2022).

2.На час проведення службового розслідування відсторонити директора КП «Созонівський комунальник» АЛАВЕРДЯНА Г.А. від виконання службових обов’язків.

3. На час проведення службового розслідування покласти виконання обов’язків директора КП «Созонівський комунальник» (т.в.о. директора) на головного бухгалтера КП «Созонівський комунальник» Соколенко Оксану Валеріївну з правом підпису організаційно-господарських та фінансових документів.

4.Затвердити склад комісії з проведення службового розслідування щодо КП «Созонівський комунальник» (додається).

5.Службове розслідування провести в термін з 28 червня 2023 року по 28 липня 2023 року.

6.Комісії з проведення службового розслідування:
– зобов’язати директора АЛАВЕРДЯНА Г.А надати пояснення та підтверджуючі документи (авансові звіти про використання коштів на відрядження або під звіт за період (2021-2022);
-за результатами розслідування скласти акт для винесення сільським головою відповідного рішення на чергову сесію Великосеверинівської сільської ради.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :