Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 23/10/2017 року №65-од Велика Северинка
Про організацію заходів у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору- масових політичних репресій 1937-1938 років

На виконання Указу Президента України від 23 березня 2017 року №75 «Про заходи у зв’язку з 80-роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», доручення першого заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 жовтня 2017 року №114/01-10 та з метою гідного вшанування пам’яті жертв Великого терору, донесення до українського суспільства та світової спільноти спільної об’єктивної інформації про злочини, вчинені у ХХ столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України, а також сприяння утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму:

1. Затвердити план заходів із вшанування на території Великосеверинівської сільської ради пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років згідно з додатком.

2.Відділам освіти, молоді та спорту, культури та туризму         (Побережець О.С.); організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (Чернява А.О.) сільської ради спільно з навчальними закладами, бібліотеками, закладами культури Великосеверинівської сільської ради (за згодою) забезпечити виконання плану заходів.

3.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму (Побережець О.С.).

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу Савченко О.Ю.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

План заходів із вшанування на території Великосеверинівської сільської ради пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років