Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/04/2021 року №70-од Велика Северинка
Про відзначення у Великосеверинівській територіальній громаді 25-ї річниці Конституції України

На виконання Указу Президента України від 30 березня 2021 року №128 "Про відзначення 25-ї річниці Конституції України", розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 13 квітня 2021 року №318-р «Про відзначення в області 25-ї річниці Конституції України» та з метою забезпечення гідного відзначення на території громади 25-ї річниці Конституції України:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ТГ 25-ї річниці Конституції України (далі – Оргкомітет).
2.Затвердити:
склад Оргкомітету згідно з додатком;
заходи з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ТГ 25-ї річниці Конституції України (додаються).
3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради про проведену роботу проінформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації до 20 квітня 2021 року.
4.Під час проведення заходів з відзначення 25-ї річниці Конституції України забезпечити дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 ” (із змінами).
5.Начальникам відділів апарату та структурних підрозділів сільської ради надати на узагальнення відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради інформації про стан виконання заходів з підготовки та відзначення 25-ї річниці Конституції України до 29 червня 2021 року.
6.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю сільської ради забезпечити узагальнення та інформувати організаційний відділ апарату облдержадміністрації про стан виконання заходів з підготовки та відзначення у Великосеверинівській ТГ 25-ї річниці Конституції України до 01 липня 2021 року.

7.Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів здійснюється у межах асигнувань, передбачених у місцевому бюджеті територіальної громади на 2021 рік по головних розпорядниках коштів місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

8.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО