Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/06/2019 року №71-од Велика Северинка
Про створення організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2019 році Дня села Велика Северинка

Керуючись ст.40, п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Програми сприяння розвитку громадянського суспільства, відзначення державних та інших свят, пам’ятних дат і подій на території Великосеверинівської сільської ради у 2018-2021 роках, затвердженої рішенням Великосеверинівської сільської ради від 18.12.2018 року №638, та з метою гідного відзначення 250-ї річниці заснування села Велика Северинка:

1.Утворити та затвердити склад організаційного комітету з підготовки та відзначення Дня села Велика Северинка (далі – Оргкомітет) згідно з додатком.

2.Оргкомітету затвердити План заходів з підготовки та відзначення Дня села Велика Северинка та Програму святкування.

3.Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів здійснюється у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на 2019 рік по головних розпорядниках коштів місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Координацію роботи щодо виконання заходів з відзначення Дня села Велика Северинка покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Пілюгіна Р.Л.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :