Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/06/2019 року №74-од Велика Северинка
Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 роки

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24 червня 2019 року №599-р «Про затвердження Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в Кіровоградській області на 2019-2020 роки», розпорядження Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2007 року №980-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру» та з метою належної організації роботи щодо профілактики та попередження випадків невиробничого травматизму на території сільської ради:

1. Затвердити План першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 роки (далі-План) (додається).

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці М. Кравченка.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :