Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 05/07/2019 року №79-од Велика Северинка
Про організацію проведення на території Великосеверинівської сільської ради операції «Урожай-2019»

Відповідно до ст. 12 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні» та на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24 червня 2019 року №844-р, з метою залучення до декларування та перевірки повноти нарахування та сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, упередження схем ухилення від оподаткування суб’єктами господарювання сільськогосподарського напряму, виявлення необлікованих працівників та легалізації заробітної плати:

1.Утворити робочу групу з організації проведення на території Великосеверинівської сільської ради операції «Урожай – 2019» (далі – Робоча група).

2.Затвердити:
1) посадовий склад робочої групи з організації проведення на території Великосеверинівської сільської ради операції «Урожай – 2019» згідно з додатком;
2) план заходів на 2019 рік з реалізації проведення операції «Урожай – 2019» (далі – План заходів), що додається.

3.Робочій групі забезпечити координацію дій та ефективну взаємодію з фіскальними, правоохоронними та іншими органами виконавчої влади.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці КРАВЧЕНКА М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :