Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/04/2021 року №81-од Велика Северинка
Про створення робочої групи з організації проведення операції « Урожай - 2021» на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до п. 15 ч. «Б» ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 14 квітня 2021 року, з метою залучення до декларування та перевірки повноти нарахування та сплати податків, упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення необлікованих найманих працівників на території Великосеверинівської сільської ради:

1.Утворити робочу групу з організації та проведення операції « Урожай- 2021» на території Великосеверинівської сільської ради, додаток 1.

2. Затвердити План заходів з проведення операції « Урожай – 2021» на території Великосеверинівської сільської ради, додаток 2.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :