Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 07/05/2021 року №82-од Велика Северинка
Про створення комісії для розгляду звернення гр. Тодоренко Т.Б., що мешкає за адресою: вул. Паркова, 9 кв. 8 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області

Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та для розгляду звернення гр. Тодоренко Т.Б.

1. Затвердити склад комісії для розгляду звернення громадянки Тодоренко Т.Б., що мешкає за адресою: вул. Паркова, 9 кв.8 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області, що додається.

2. Комісії до 07 травня 2021 року провести обстеження на підставі звернення громадянки Тодоренко Т.Б., що мешкає за адресою: вул. Паркова, 9 кв.8 с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :