Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/08/2023 року №82-од Велика Северинка
Про утворення координаційного центру підтримки цивільного населення при Великосеверинівській сільській раді

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частини першої статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 09 травня 2023 року № 470 «Про координаційні центри підтримки цивільного населення» та з метою підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, іншим постраждалим особам:

1. Утворити Координаційний центр підтримки цивільного населення при Великосеверинівській сільській раді (далі – Координаційний центр).

2. Затвердити:
1) Положення про Координаційний центр (додається);
2) Склад Координаційного центру (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :