Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/09/2022 року №85-од Велика Северинка
Про складання проєкту бюджету Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2023рік

Відповідно до статей 75, 76 Бюджетного кодексу України, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетного регламенту Великосеверинівської сільської ради, затвердженого рішенням сільської ради від 18.11.2021р. № 988, з метою забезпечення своєчасного складання проєкту бюджету територіальної громади на 2023 рік:

1.Затвердити склад робочої групи з підготовки проєкту бюджету територіальної громади на 2023 рік згідно з додатком 1.

2.Затвердити План заходів щодо організації роботи з формування проєкту бюджету територіальної громади на 2023 рік (далі – План заходів) згідно з додатком 2.

3.Складання проєкту бюджету територіальної громади на 2023 рік здійснити відповідно до вимог Бюджетного та Податкового кодексів України з урахуванням прийнятих законодавчих змін.

4.Головним розпорядникам та одержувачам коштів бюджету Великосеверинівської територіальної громади:

4.1.При розрахунку показників до проєкту бюджету територіальної громади враховувати особливості складання проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік, основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку, розміри державних соціальних стандартів, прийняті рішення щодо надання трансфертів та укладених договорів.

4.2. Забезпечити розроблення та затвердження у встановленому порядку місцевих галузевих програм у разі закінчення їх дії у 2022 році та необхідності виділення фінансового ресурсу на їх реалізацію у проєктів бюджету на 2023 рік.

4.3.Опрацювати запити, звернення, пропозиції щодо виділення коштів з бюджету територіальної громади, та забезпечити їх врахування у бюджетних запитах у разі доцільності і можливості реалізації (виходячи з реальних фінансових можливостей бюджету сільської територіальної громади та за умови, що вирішення порушених питань належить до компетенції органів місцевого самоврядування та видаткових повноважень, визначених Бюджетним кодексом України).

5.Головним розпорядникам та одержувачам коштів бюджету Великосеверинівської територіальної громади забезпечити подання фінансовому відділу бюджетних запитів за доведеними формами та з урахуванням вимог Інструкції з їх підготовки, до яких додати розрахунки, аргументовані пояснення та обґрунтування потреби в бюджетних коштах за кожним кодом програмної та економічної класифікації видатків, відповідність проєкту видатків вимогам щодо жорсткого режиму економії бюджетних коштів, досягнення максимальних результатів при мінімальних затратах, приведення фінансових зобов’язань у відповідність до реальних можливостей бюджету до 31 жовтня 2022 року.

6.Фінансовому відділу узагальнити бюджетні запити до 20 листопада 2022 року та на їх основі подати виконавчому комітету сільської ради на розгляд та погодження проєкт бюджету Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2023 рік.

7.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :