Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 09/07/2018 року №86-од Велика Северинка
Про розробку та проведення заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

На виконання листа департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 липня 2018 року №23/043-11/2178/0.23 та з метою підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми та привернення уваги до тих, хто постраждав від цього злочину:

1.Затвердити заходи  до відзначення  Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми (далі – заходи) (додається).

1. Відповідальним виконавцям (відділам сільської ради та відповідальним особам) забезпечити виконання заходів.

3.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю сільської ради про розробку та затвердження заходів  проінформувати  департамент соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації до 16 липня 2018 року.

4.Відділам сільської ради забезпечити своєчасне інформування відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради про проведення заходів до 05 серпня 2018 року.

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради  забезпечити  інформування про проведення заходів  департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації до 06 серпня 2018 року.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :