Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 11/05/2021 року №86-од Велика Северинка
Про створення комісії щодо вивчення потреб у проведенні поточного ремонту житла особи з інвалідністю Степаненка В.А

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділу 4 пункту 4 Програми забезпечення надання соціальних та реабілітаційних послуг особам з інвалідністю на території Великосеверинівської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 59, на виконання пункту 3 протоколу постійної комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціального захисту Великосеверинівської сільської ради від 22 березня 2021 року № 05 та з метою визначення потреб у проведенні поточного ремонту житла особи з інвалідністю Степаненка Володимира Андрійовича:

1. Створити комісію щодо вивчення потреб у проведенні поточного ремонту житла особи з інвалідністю Степаненка В.А..

2.Затвердити склад комісії щодо вивчення потреб у проведенні поточного ремонту житла особи з інвалідністю Степаненка В.А. (додається).

3. Комісії 18.05.2021 року здійснити обстеження умов проживання та стану житла та паркану гр. Степаненка В.А. за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Оситняжка, вул. Центральна, 122 Великосеверинівської сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення Великосеверинівської сільської ради Хайнацьку Ю.Ю.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :