Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/07/2019 року №86-од Велика Северинка
Про організацію відзначення у Великосеверинівській ОТГ Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України

На виконання Указу Президента України від 11липня 2019року №513 «Про відзначення 28-ї річниці незалежності України», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 25 липня 2019 року №932-р «Про організацію відзначення в області Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України» та з метою забезпечення гідного відзначення у Великосеверинівській ОТГ Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України (далі – Оргкомітет).

2.Затвердити:
склад Оргкомітету згідно з додатком;
план заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України (додається).

3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю проінформувати про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України організаційний відділ апарату облдержадміністрації до 09 серпня 2019 року.

4.Структурним підрозділам сільської ради надати на узагальнення до відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю інформації про виконання плану заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України до 26серпня 2019 року.

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю надати до організаційного відділу апарату облдержадміністрації інформацію про виконання плану заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України (в електронному та паперовому вигляді) до 28 серпня 2019 року

6.Встановити, що фінансування видатків на організацію та проведення заходів здійснюється у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на 2019 рік по головних розпорядниках коштів місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

7.Координацію роботи щодо виконання заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України покласти на секретаря сільської ради Коломієць А.С.
8.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :