Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 22/11/2017 року №88-од Велика Северинка
Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно- патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2017 року №743-р «Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки»:

1.Затвердити план дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018-2020 роки (додається).

2.Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму (Побережець О.С.) забезпечити виконання плану у повному обсязі та інформувати про стан виконання плану заходів управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації щороку до 5 вересня до 2020 року.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу Савченко О.Ю.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :