Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 16/07/2018 року №89-од Велика Северинка
Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відповідно до підпункту 6 пункту «б» частини 1 статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», в зв’язку з кадровими змінами та з метою вдосконалення роботи комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради:

1.Затвердити  склад комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради у новій редакції (додаток 1).

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 16 лютого 2018 року № 21-од «Про затвердження складу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».   3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :