Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 22/11/2017 року №89-од Велика Северинка
Про план заходів із виконання завдань Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року на 2018 рік

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №168-р «Про схвалення Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року» та наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 червня 2017 року №958 «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2026 року в 2017 році»:

1. Затвердити план заходів із реалізації завдань Стратегії розвитку туризму та курортів на період до 2018 року (далі – Заходи) (додаються).
  2. Відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму про стан виконання Заходів інформувати департамент культури, туризму та культурної спадщини облдержадміністрації щокварталу до 25 числа місяця, наступного за звітним періодом, протягом 2018 року.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу Савченко О.Ю.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :