Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 20/07/2018 року №92-од Велика Северинка
Про місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової на території Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України «Про карантин рослин», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 18 липня 2018 року № 533-р «Про місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової»:

1. Оголосити на території Великосеверинівської сільської ради з 23 липня 2018 року по 23 серпня 2018 року місячник боротьби з американським метеликом, амброзією полинолистою та повитицею польовою.

2.Затвердити заходи з проведення місячника боротьби з американським метеликом, амброзією полинолистою та повитецею польовою населених пунктів Великосеверинвської сільської ради згідно з додатком.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :