Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/05/2021 року №95-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про експертну комісію сільської ради

Відповідно до Наказу Міністерства юстиції України від 19 червня 2013 року № 1227/5 «Про затвердження Типового положення про експертну комісію державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 червня 2013 року за №1062/23594, зі змінами:

1.Затвердити Положення про експертну комісію в Великосеверинівській сільській раді, що додається.

2.Подати Положення про експертну комісію на схвалення ЕК сільської ради та ЕК архівного відділу Кропивницької районної державної адміністрації.

3.Визнати таким, що втратили чинність:

– розпорядження сільського голови від 01червня 2016 року №23-од «Про затвердження Положення про експертну комісію сільської ради;

– розпорядження сільського голови від 27серпня 2018 року № 107-од «Про внесення змін до Положення про експертну комісію сільської ради;

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :