Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/05/2021 року №96-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про архівний підрозділ сільської ради

Відповідно до Типового положення про архівний підрозділ державного органу, органу місцевого самоврядування, державного і комунального підприємства, установи та організації», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2012 року за №202/20515, зі змінами та Наказу Міністерства юстиції України від 03 лютого 2016 року №309/5 «Про внесення змін до типового положення про архівний підрозділ державного органу і комунального підприємства, установи та організації»:

1.Затвердити Положення про архівний підрозділ в Великосеверинівській сільській раді, що додається.

2.Подати Положення про архівний підрозділ на схвалення ЕК сільської ради та ЕК архівного відділу Кропивницької районної державної адміністрації.

3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження сільського голови від 18 травня 2016 року №20-од «Про затвердження Положення про архівний підрозділ сільської ради.

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :