Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 02/08/2018 року №97-од Велика Северинка
Про проведення у Великосеверинівській ОТГ заходів, присвячених 75-річниці визволення області від нацистських загарбників

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 30 липня 2018 року №554-р «Про проведення в області заходів, присвячених 75-річниці визволення області від нацистських загарбників» та розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 26 квітня 2018 року №51-од «Про підготовку відзначення у Великосеверинівській ОТГ у 2018 році Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»:

1. Затвердити План заходів, присвячених 75-річниці визволення Кіровоградської області від нацистських загарбників.
  2. Виконавчому комітету та відділам сільської ради забезпечити проведення заходів на належному рівні.

3.Встановити, що фінансування  видатків на організацію та проведення заходів здійснюється  у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на  2018 рік  по головних розпорядниках коштів  місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4.Структурним підрозділам та виконавчому комітету сільської ради проінформувати відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю  про проведення заходів до 20 березня 2019 року.:

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради    проінформувати  управління комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації  до 29 березня 2019 року.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :