Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 27/05/2021 року №97-од Велика Северинка
Про організацію виконання Програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2021 рік та основних напрямів розвитку на 2022 і 2023 роки

Керуючись статтею 143 Конституції України, на підставі статей 27 та 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020р. № 55«Прозатвердження програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2021-2023 роки» (далі–Програма) та з метою забезпечення виконання програми економічного і соціального розвитку Великосеверинівської сільської ради на 2021-2023 роки:

1.Затвердити перелік відділів Великосеверинівської сільської ради – відповідальних за виконання Програми (додаток 1).
2.Керівникам відділів Великосеверинівської сільської ради (далі-відповідальні виконавці) забезпечити:
– вжиття необхідних заходів для виконання завдань, основних показників, інвестиційних та інфраструктурних проєктів Програми у повному обсязі із залученням для цих цілей коштів державного, обласного та місцевого бюджетів, інших, не заборонених чинним законодавством джерел.
– проведення щоквартального моніторингу стану виконання завдань, основних показників Програми, інвестиційних та інфраструктурних проєктів.
3.Відповідальним виконавцям надавати фінансовому відділу щокварталу до 15 числа наступного за звітним періодом, протягом дії Програми інформацію про стан виконання основних завдань (додаток 2).
4.Фінансовому відділу Великосеверинівської сільської ради забезпечити висвітлення на офіційному сайті сільської ради звіту про стан виконання Програми щокварталу до 30 числа, наступного за звітним періодом, протягом дії Програми.
5.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :