Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 31/10/2022 року №99-од Велика Северинка
Про затвердження Положення про комісію з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради в новій редакції

Керуючись ст. 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 6,19 Кодексу цивільного захисту України, постанов Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 18 «Про Державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій» (зі змінами), від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» (зі змінами), від 27 вересня 2022 року № 1078 «Про внесення зміни до Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій», розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 07 жовтня 2022 року№ 733-р «Про обласну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»та з метою координації дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації та ліквідації її наслідків:

1. Затвердити положення про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради в новій редакції (додаток 1).

2. Визначити таким, що втратив чинність, пункт 3 розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 16 січня 2021 року « 8-од «Про утворення комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко

Додатки :