Увага! 25 травня розпочинається голосування за проєкти громадського бюджету

22.05.2020

Як уже повідомлялося раніше, рішенням сесії сільської ради від 11.07.2017 року №97 затверджено один із інструментів залучення жителів громади до участі у бюджетному процесі – громадський бюджет (бюджет участі). Так, станом на 23 квітня 2020 року, надійшло сім проєктів.
21 травня 2020 року відбулося засідання комісії з питань громадського бюджету щодо прийняття проєктів на голосування. Протокольно вирішено, що голосування буде здійснюватися в пунктах супроводу громадського бюджету, а саме:
1.Фінансово-економічний відділ Великосеверинівської сільської ради (каб.№5);
2.Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради;
3.Оситнязький Центр культури та дозвілля;
4.Лозуватська філія Центру культури та дозвілля;
5.Підгайцівська філія Центру культури та дозвілля.

Голосування за проєкти розпочнеться 25 травня та триватиме до 27 травня 2020 року (включно). Проєкти – переможці будуть реалізовані у цьому році за рахунок коштів сільського бюджету.

На сторінці “Бюджет участі” ви можете ознайомтися з проєктами, авторами яких є небайдужі до життя свого села люди, які готові реалізувати особисті проєкти, що будуть сприяти розвитку нашої громади.

Тож вивчайте та голосуйте за цікаві ідеї!

Перейти за посиланням https://velykoseverynivska-silrada.gov.ua/uvaga-25-travnya-rzpochynayetsya-golosuvannya-za-proekty-gromadskogo-byudzhetu/