Увага! 25 травня розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету

22.05.2020

Як уже повідомлялося раніше,  рішенням сесії сільської ради від 11.07.2017 року №97 затверджено один із інструментів залучення жителів громади до участі у бюджетному процесі – громадський бюджет (бюджет участі). Так, станом на 23 квітня 2020 року,   надійшло сім проєктів.
21 травня 2020 року відбулося засідання комісії з питань громадського бюджету щодо прийняття проєктів на голосування. Протокольно вирішено, що голосування буде здійснюватися в пунктах супроводу громадського бюджету, а саме:
1.Фінансово-економічний відділ Великосеверинівської сільської ради (каб.№5);
2.Відділ освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради;
3.Оситнязький Центр культури та дозвілля;
4.Лозуватська філія Центру культури та дозвілля;
5.Підгайцівська філія Центру культури та дозвілля.

Голосування за проєкти розпочнеться  25 травня та триватиме до 27 травня 2020 року (включно). Проєкти – переможці будуть реалізовані у цьому році  за рахунок коштів сільського бюджету.

Тож до вашої уваги проєкти, авторами яких є небайдужі до життя свого села люди, які    готові реалізувати особисті проєкти, що будуть сприяти розвитку нашої громади. Вивчайте та голосуйте за цікаві ідеї!