Згадуємо, пам`ятаємо

5 / Листопад / 2017 1192

У Лозуватській сільській бібліотеці  за участю жителів села 4 листопада пройшла година памяті «В обіймах страху  і смерті».
Про роки репресій, страшні цифри  розстріляних та  відправлених в табори українців,  у тому числі  й серед жителів області,   розповіла завідувач бібліотеки Галина Глинська.
Окремо зупинилася на історіях наших земляків,  які стали жертвами  тоталітарного режиму –  Дишлового Андрія  Григоровича, Дишлового  Яківа Лаврентійовича, Моруса Григорія Єлисейовича.