Голосуємо за проекти Громадського бюджету!

Шановні жителі Великосеверинівської громади!

Запрошуємо вас  взяти участь у голосуванні за проекти Громадського бюджету громади. Проекти, що отримають найбільше голосів, буде втілено у 2019 році. Голосування відбудеться з 10 по 24 червня  2019 року. Місце проведення голосування: Великосеверинівська центральна  бібліотека, Лозуватська філія Великосеверинівської ЦБ, Підгайцівська філія Великосеверинівської ЦБ, Оситнязька філія Великосеверинівської ЦБ (час роботи бібліотек згідно установлених графіків); Великосеверинівська сільська рада, 2-ий поверх, кабінет № 5, амбулаторія Оситнязького старостинського округу.

Бланк голосування можна отримати шляхом роздрукування його із веб-сайту Великосеверинівської сільської ради або у місці проведення голосування. Голосування здійснюється запред’явлення оригіналу паспорту (посвідчення на постійне проживання). Тож знайомтеся та готуйтеся до голосування.

Переглянути Проект “Оновлення дитячого майданчика Великосеверинівського закладу дошкільної освіти «Перлинка»”

Переглянути Проект “Вуличне  освітлення світильниками на сонячних батареях”

Переглянути Проект “Відновлення Музею історії села Велика  Северинка”

Переглянути Проект “Вільний доступ”