Проекти рішень ХХІV сесії VIII скликання

КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1.Про затвердження порядку денного ХХІV сесії  VIII скликання. Завантажити

2. Про внесення змін до рішення від 23 грудня 2021 року № 1132«Про бюджет Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2022 рік» (код бюджету 11507000000) Завантажити

Додатки

3. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 28 грудня 2020 року № 66 “Програма виконання заходів з призову громадян на військову службу та мобілізаційної підготовки на території Великосеверинівської сільської територіальної громади на 2021-2023 роки”. Завантажити
4. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план поєднаний з детальним планом села Петрове Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
5. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план та зонінг села Рожнятівка Кропивницького району Кіровоградської області».
6. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план та зонінг села Андросове Кропивницького району Кіровоградської області».
7. Про затвердження містобудівної документації «Генеральний план та зонінг села Червоний Кут Кропивницького району Кіровоградської області».
8. Про затвердження містобудівної документації «Детальний план частини території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області».
9. Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області.
10. Про розробку детального плану території у селі Созонівка Кропивницького району Кіровоградської області.
11. Про розроблення технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0200 г, яка передається в оренду ТОВ «УКРТАУЕР».
13. Про припинення договору оренди земельної ділянки гр. Бучинській Людмилі Іванівні.

Завантажити пп.5-13

14. Про включення об’єктів нерухомого майна до переліку другого типу. Завантажити   Додаток