Проекти рішень ХV сесії VIII скликання

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П`ЯТНАДЦЯТОЇ   СЕСІЇ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження порядку денного XV   сесії VIII скликання.     Завантажити повну версію проекту рішення п.1.
  2. Про затвердження плану роботи ради на ІІ півріччя 2018 року.

3. Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Великосеверинівської сільської ради.   Завантажити   повну версію проектів рішень п.п. 2-3

4. Про внесення змін до штатного розпису Великосеверинівської сільської ради.  Завантажити повну версію проекту  рішення п.4
  5. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 22.12.2017 року №274 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік».      Завантажити повну версію проекту рішення п.5    Exchelp Завантажити повну версію додатків.

6. Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.  Завантажити повну версію проекту рішення п.6
  7. Про реорганізацію будинків культури та сільських бібліотек Великосеверинівської сільської ради. Завантажити повну версію проекту рішення п.7
  8. Про розробку детального плану території у селі Підгайці  Кровоградського району Кіровоградської області.
  9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Приходько Олені Вікторівні.
  10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайцігр. Приходьку Віталію Васильовичу.
  11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва таобслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайцігр. Приходьку Ростиславу Віталійовичу.
  12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Севринка гр. Гончаренко Ірині Олексіївні.
  13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинкагр. Гавриленку Юрій Федоровичу.
  14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Тарасенку Юрію Олександровичу.
  15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайцігр. Царенку Олегу Олеговичу.
  16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Вінницькому Дмитру Васильовичу.
  17. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Курінному Сергію Івановичу.
  18. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в с.Підгайці гр. Наманюку Віктору Михайловичу.
  19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайц гр. Заболотному Ігорю Андрійовичу.
  20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Деркач Ганні Лук’янівні.
  21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Чернишовій Тетяні Віталіївні.
  22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Цебі Сергію Сергійовичу.
  23. Про затвердження проектуземлеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Корженевській Ользі Олександрівні.
  24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Тригубу Олександру Івановичу.
  25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шкорбуту Олександру Миколайовичу.
  26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Лебединцю Станіславу Олексійовичу
  27. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради  № 282 від 14 липня 2016 року.
  28. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 585 від 06 квітня 2017 року.     Завантажити  повну версію проектів рішень пп.8-28
  29. Інші питання.