Проекти рішень ХXХІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ТРИДЦЯТЬ ПЕРША  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного ХХXІ сесії VIII скликання.  Переглянути повну версію п.1

2.Про внесення змін до рішення  від 18.12. 2018 року  №637  Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».             Переглянути повну версію п.2

Переглянути додатки до проекту рішення

3.Про внесення змін до рішення  Великосеверинівської сільської ради  від 08 лютого 2019 року №698.

. Переглянути повну версію п.3

4. Про внесення змін до рішення  Великосеверинівської сільської ради  від 08 лютого 2019 року №696.

      Переглянути повну версію п.4

5.Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 роки.

Переглянути повну версію п.5

6.Про  затвердження  Програми із запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на 2019-2020 роки.

Переглянути повну версію п.6

  1. Про продаж земельної ділянки у с. Велика Северинка гр. Пролуненку Станіславу Васильовичу.

8.Про включення вільних земельних ділянок до переліку земельних ділянок, які виставлятимуться на конкурентних засадах (земельні торги).

9.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Томчуку Сергію Олеговичу на території Великосеверинівської сільської  ради.

10.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мелющенку Василю Івановичу на території Великосеверинівської сільської  ради.

11.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ободовському Анатолію Валентиновичу на території Великосеверинівської сільської ради.

12.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Жабокрицькій Наталії Володимирівні.

13.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Дубенку Сергію Івановичу.

14.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Манукяну Камо Карібовичу.

15.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Семененку Олександру Дмитровичу.

16.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Плющакову Дмитру Андрійовичу.

17.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Заболотній Ользі Миколаївні.

18.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цибульці Руслану Петровичу.

19.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ковальчук Олені Іванівні.

20.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Цимбалюк Оксані Леонідівні.

21.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рубану Руслану Олександровичу.

22.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Скринніку Олександру Валерійовичу.

23.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Манукяну Ашхаріку Камовичу.

24.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гатману Дмитру Григоровичу.

25.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гриценку Руслану Володимировичу.

26.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Габінету Віталію Вадимовичу.

27.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Мельніченку Юрію Олексійовичу.

28.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Яблуновській Наталії Вячеславівні.

29.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Лясніковій Марії Сергіївні.

30.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Білій Зінаїді Федорівні.

31.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Яблуновській Наталії Вячеславівні.

32.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Білій Ганні Федорівні.

33.Про відмову у наданні земельної ділянки гр. Геєру Олексію Олександровичу.

34.Про надання дозволу на розробку містобудівної документації.

35.Про надання дозволу на розробку містобудівної документації.

36.Про надання дозволу на розробку технічної  документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Білому Сергію Володимировичу.

37.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний» гр.Шуляку Роману Олександровичу.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СК «Приозерний» гр. Телевній Наталії Василівні.

39.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Казаріній Світлані Віталіївні.

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Кваші Валентині Михайлівні.

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Тимофеєвій Валентині Василівні.

42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Вовкотрубу Дмитру Васильовичу.

43.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Косарчуку Миколі Марковичу.

44.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Котан Людмилі Іванівні.

45.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Оситняжка гр. Голубу Олександру Сергійовичу.

46.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Оросу Ярославу Юрійовичу.

47.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Сергію Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

48.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства  в селі Оситняжка гр. Коваленко Тетяні Прохорівні.

49.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства  в селі Оситняжка гр. Зінчуку Олексію Авксентійовичу.

50.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства  в селі Велика Северинка гр. Кулик Вірі Миколаївні.

51.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Приходьку Василю Васильовичу.

52.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бурлаковій Олені Миколаївні.

53.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення індивідуального садівництва  в селі Оситняжка гр. Ляуш Світлані Василівні.

54.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ременчюс Давиду Михайловичу на території Великосеверинівської сільської ради.

55.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хворостовій Анастасії Юріївні на території Великосеверинівської сільської ради.

56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Долженку Олександру Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

57.Про надання дозволу на розробку проекту землеу строю щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Володимиру Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

58.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо віведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Литвиненку Миколі Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чумаченко Галині Володимирівні на території Великосеверинівської сільської ради.

60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Антощуку Олександру Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

61.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хворостовій  Олені Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.

62.Про надання дозволу на розробку  проекту землеустрою щодо відведення  у власність земельної ділянки для ведення  особистого селянського господарства гр. Антощуку Ігорю Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

63.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського сподарства гр. Коваленку Борису Андрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

64.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Хмиленку Володимиру Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

65.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фещенку Олександру Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.

66.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  гр. Фещенко Наталії Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.

67.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вітер Галині Іванівні на території Великосеверинівської сільської ради.

68.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Вітру Олександру  Сергійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

69.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Висоцькій Ірині Дмитрівніна території Великосеверинівської сільської ради.

70.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бурланенко Валентині Павлівні на території Великосеверинівської сільської ради.

71.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Христенку Володимиру Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.

72.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Висоцькому Ігорю Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

73.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Дяченку Миколі Сергійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

74.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Казаріній Світлані Віталіївні на території Великосеверинівської сільської ради.

75.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кваші Валентині  на території Великосеверинівської сільської ради.

76.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тригук Вірі Василіївні на території Великосеверинівської сільської ради.

77.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кваші Павлу Івановичу на території Великосеверинівської сільської ради.

78.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленко Ніні Павлівні на території Великосеверинівської сільської ради.

79.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Оросу Ярославу Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

80.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коваленку Сергію Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.

81.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Тимофеєву Володимиру Валентиновичу на території Великосеверинівської сільської ради.

82.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду ПрАТ  «СГ НАДІЯ НОВА».

83.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду гр. Гершкулу Сергію Івановичу.

84.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки в оренду гр. Гершкулу Сергію Івановичу.

85.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення  земельних  ділянок в оренду ПрАТ «Кіровоградобленерго».

86.Про відмову у продажу комунального майна.

87.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 504 від 31 січня 2017 року та № 356 від 09 лютого 2018 року.

88.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 503 від 31 січня 2017 року та № 365 від 09 лютого 2018 року.

 89.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 348 від 11 жовтня 2016 року  та № 210 від 27 жовтня 2017 року.

90.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 434 від 22 листопада 2016 року та № 267 від 38 листопада 2017 року.

91.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 366 від 09 лютого 2018 року.

92.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 2638 від 14 липня 2010 року та № 290 від 14 липня 2016 року.

93.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 508 від 31 січня  2017 року та № 357 від 09 лютого 2018 року.

94.Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 501 від 31 січня  2017 року та № 361 від 09 лютого 2018 року.

95.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 659 від 18 грудня 2018 року.

96.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради№ 224 від 26 травня 2016 року.

97.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 49 від 18 липня 2018 року.

98.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 450 від 29 травня 2018 року.

99.Про надання дозволу щодо розробки технічної інвентаризації земель сільськогосподарського призначення.

100.Про добровільну відмову від права власності на земельну ділянку гр. Гіруліса Віталія Петровича.

101.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства в с.Оситняжка гр. Заболотній Ользі Миколаївні.

102.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Підгайці гр. Недашківській Любові Григорівні, гр. Кривохижі Руслану Григоровичу,гр. Недашківському Володимиру Васильовичу.

103.Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с.Лозуватка гр. Дишловому Євгенію Федоровичу.

104.Про відмову у наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кірсанову Валері Олександровичу.

105.Про відмову у наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ємільянову Миколі Михайловичу.

106.Про відмову у наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Калінській Тетяні Олександрівні.

107.Про відмову у наданні дозволу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончар Ларисі Сергіївні.

108.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Наманюку Віктору Михайловичу в с. Підгайці.

     Переглянути повну версію п.7-108

109.Про затвердження комплексної програми охорони навколишнього природного середовища у Великосеверинівській сільській раді на 2019-2020 роки.     Переглянути повну версію п.109

Інші питання.