Проекти рішень ХXХІІ сесії VIII скликання

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ ДРУГА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

1.Про затвердження порядку денного ХХXІІ сесії VIII скликання.  Переглянути повну версію п.1

2.Про внесення змін до рішення  від 18.12. 2018 року  №637  Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».             Переглянути повну версію п.2

Переглянути додатки до проекту рішення

3.Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. . Переглянути повну версію п.3

4.Про затвердження Програми розвитку  культури та охорони культурної спадщини  на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 роки.   Переглянути повну версію п.4

1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) у с. Підгайці гр. Омельченку Костянтину Валерійовичу.
  2.  Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  гр.Манукян Камо Карібовичу.
  3. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою гр. Вдовиченко Тетяні Олегівні та гр. Вдовиченку Олегу Костянтиновичу.
  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Омельченку Костянтину Валерійовичу.
  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бадесі Оксані Сергіївні на території Великосеверинівської сільської ради.
  3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Жабокрицькій Олені Миколаївні на території Великосеверинівської сільської ради.
  4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Гришину Олексію Вячеславовичу у с. Велика Северинка.
  5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в селі Оситняжка гр. Ткаченко Валентині Михайлівні.
  6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність  в с. Оситняжка гр. Коваленку Миколі Сергійовичу.
  7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та спору (присадибна ділянка) та передачу земельної ділянки у власність  в с. Оситняжка гр. Чумаченко Ганні Володимирівні.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Оситняжка гр. Коваленко Ніні Павлівні.
  9. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 11 жовтня 2016 року № 352.
  10. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 06 квітня 2017 року № 587.
  11. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 06 квітня 2017 року № 586.
  1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської радивід 28 листопада 2017 року № 255.
  1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської радивід 31 січня 2017 року № 510.
  1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської радивід 11 грудня 2009 року № 2366.
  1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 10 жовтня 2018 року № 565.
  1. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської радивід 10 жовтня 2018 року № 573.
  1. Про передачу земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби гр. Волошину Михайлу Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
  1. Про передачу земельної ділянки для сінокосіння та випасання худобигр. Волошину Михайлу Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
  1. Про затвердження Положення пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів сільської ради.
  2. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної  власності на території Великосеверинівської сільської ради.
  3. Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Петренко Миколі Володимировичу.
  4. Про передачу у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Савченко Тетяні Євгенівни та гр. Перцеву Олександру Григоровичу.

Переглянути повну версію п.п.5-30

31. Інші питання.