Проекти рішень ХXХVІІІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XXХVІІІ сесії VIII скликання. Переглянути повну версію п.1

2.Про внесення змін до рішення від 18.12. 2018 року №637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Переглянути повну версію п.2 ; Додатки                  

3.Про затвердження плану заходів на 2020 рік щодо наповнення місцевого бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів. Переглянути повну версію п.3
4. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Великосеверинівської сільської ради на 2020 рік.  Переглянути повну версію п.4

5. Про бюджетний регламент Великосеверинівської сільської ради. Переглянути повну версію п.5

6.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність під будівництво і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр. Махотці Олександру Миколайовичу.
7.Про відмову у передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткаченку Олексію Андрійовичу.
8.Про відмову у затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зайцеву Богдану Олександровичу.
9.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Гонді Віктору Васильовичу.
10.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Іноземцевій Марині Дмитрівні.
11.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фьодорову Олександру Миколайовичу.
12.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фьодоровій Валерії Олександрівні.
13.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фьодоровій Анні Олександрівні.
14.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Фьодорову Артему Сергійовичу.
15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва у с. Оситняжка гр. Медведєву Миколі Володимировичу.
16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Труд» гр. Карпенку Валерію Вікторовичу.
17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Дробот Ользі Станіславівні.
18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Ємельяновій Вікторії Леонідівні.
19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кравченко Надії Михайлівні.
20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Салову Сергію Віталійовичу.
21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мельник Лесі Володимирівні.
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинкугосподарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кошкіній Катерині Петрівні.
23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Пілюгіну Роману Леонідовичу.
24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кулику Андрію Григоровичу.
25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Долженко Ірині Миколаївні.
26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Медведєвій Наталії Василівні.
27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Медведєву Миколі Володимировичу.
28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Анатолію Федоровичу.
29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойко Світлані Іванівні.
30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Кваші Олександру Павловичу.
31.Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва земельної частки (паю) гр. Кочерженко Марії Василівні, гр. Кочерженку Сергію Олександровичу, гр. Кочерженку Дмитру Олександровичу на території Великосеверинівської сільської ради.
32.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власністьдля будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходьку Роману Васильовичу.
33.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Тимофеєву Валентину Петровичу.
34.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 577 від 06 квітня 2017 року.
35.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 386 від 29 березня 2018 року.
36.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 501 від 18 липня 2018 року.
37.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 387 від 29 березня 2018 року.
38.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 500 від 18 липня 2018 року.
39.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 388 від 29 березня 2018 року.
40.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 607 від 14 листопада 2018 року.
41.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 385 від 29 березня 2018 року.
42.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 502 від 18 липня 2018 року.
43.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 438 від 29 травня 2018 року.
44.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 672 від 18 грудня 2018 року.
45.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 383 від 29 березня 2018 року.
46.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 384 від 29 березня 2018 року.
47.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 608 від 14 листопада 2018 року.
48.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 198 від 27 жовтня 2017 року.
49.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 197 від 27 жовтня 2017 року.
50.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 195 від 27 жовтня 2017 року.
51.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1448 від 14 липня 2015 року.

52.Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Жабокрицькому Григорію Олексійовичу на території Великосеверинівської сільської ради

53.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Береговому Григорію Івановичу.
54.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Дудченку Андрію Антоновичу.
55.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Приймаку Віктору Володимировичу.
56.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду зі зміною цільового призначення ФГ «Інгульський – 2009».

Переглянути повну версію п.6-56