УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 30/03/2018 року№16
Про створення комісії з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ

Відповідно до статті 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», п.20 ч.4 ст.20 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою дотримання принципів державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

 

В И Р І Ш И В :

1.Створити комісію з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ та затвердити її склад згідно додатку 1.

2.Затвердити положення про комісію з питань реалізації державної регуляторної політики на території Великосеверинівської ОТГ згідно додатку 2.

3.Затвердити форму експертного висновку з відповідності регуляторного акта принципам державної регуляторної політики згідно додатку 3.

4.Розробникам проекту регуляторного акту, що винесений на розгляд сільської ради,  попередньо подавати до відповідальної комісії для забезпечення вивчення та надання висновку про відповідність проекту регуляторного акта принципам, державної регуляторної політики.

  5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Склад комісії
Положення про комісію
Типова форма експертного висновку на проект регуляторного акта