УКРАЇНА
Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 01/06/2018 року №35
Про затвердження Порядку надання фінансової підтримки неприбутковим громадським організаціям соціального спрямування за рахунок коштів Програми підтримки громадських організацій на 2017-2018 рік

Відповідно до статей 34, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації», рішення сільської ради від 23.12.2016 р. № 474 «Про затвердження Програми підтримки громадських організацій на 2017-2018 рік», на виконання постанови Кабінету міністрів України від 14.02.2018 року № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів» та з метою фінансової підтримки громадських організацій, які спрямовують свою діяльність на соціальний захист мешканців Великосеверинівської ОТГ,

виконавчий комітет Великосеверинівської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Затвердити склад комісії з питань надання фінансової підтримки неприбутковим громадським організаціям соціального спрямування (далі Комісія). До складу комісії включити голів постійних комісій Великосеверинівської сільської ради (Додаток 1). Комісії забезпечити організацію та проведення конкурсу з визначення неприбуткових громадських організацій на надання фінансової підтримки статутної діяльності у 2018 році.

 

2.Затвердити Порядок надання фінансової підтримки неприбутковим громадським організаціям (Додаток 2).

 

3.Затвердити форми Заяви на участь в конкурсі на фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій (Додаток 3) та форму Розрахунку та обґрунтування за напрямами використання бюджетних коштів на статутну діяльність у 2018 році (Додаток 4).

 

4.Рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Великосеверинівської сільської ради.

 

5.Організацію виконання цього рішення покласти на фінансово-економічний відділ Великосеверинівської сільської ради (далі Відділ).

 

6.Контроль виконанням рішення даного рішення залишаю за собою.

 

 

 

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Додаток №1
Додаток №2
Додаток №3
Додаток №4