Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 28/12/2021 року №203-од Велика Северинка
Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення

Відповідно до Закону України «Про місце самоврядування в Україні», пункту 4 статті 12 Закону України «Про адміністративні послуги», наказу Міністерства соціальної політики України від 18.03.2021 року №136 «Про затвердження типових інформаційних послуг у сфері соціального захисту населення» та від 30.07.2021 року № 431 «Про внесення змін до типової інформаційної картки адміністративної послуги «надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»:

1. Затвердити інформаційні картки адміністративних послуг, що додаються.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я сільської ради.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :