Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 15/09/2017 року №48-од Велика Северинка
Про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей - мешканцям Великосеверинівської сільської ради

Відповідно до статей 34, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 12 вересня 2017 року №114 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей - мешканців Великосеверинівської сільської ради на 2017-2018 роки»:

1.Затвердити Положення про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Затвердити склад комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

СКЛАД комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради
ПОЛОЖЕННЯ про комісію з питань надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей – мешканцям Великосеверинівської сільської ради