Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 16/05/2018 року №64-од Велика Северинка
Про організацію відзначення у Великосеверинівській ОТГ Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

На виконання Указу Президента України від 11.04.2018року №99 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації та голови Кіровоградської обласної ради від 11 травня 2018 року №318-р/129-гр «Про організацію відзначення в області Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності» та з метою забезпечення гідного відзначення у Великосеверинівській ОТГ 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності:

1.Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності (далі – Оргкомітет).

2.Затвердити:

склад Оргкомітету згідно з додатком;

план заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності (далі – план) (додається).

3.Відділу організаційної роботи,  інформаційної  діяльності  та комунікацій  з громадськістю сільської ради про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності проінформувати  організаційний відділ апарату  облдержадміністрації до 05 червня 2018 року.

4.Встановити, що фінансування  видатків на організацію та проведення заходів здійснюється  у межах асигнувань, передбачених у сільському бюджеті об’єднаної територіальної громади на  2018 рік  по головних розпорядниках коштів  місцевого бюджету – виконавцях заходів, та за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

5.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю забезпечити висвітлення  проведення у Великосеверинівській ОТГ заходів  з відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

6.Структурним підрозділам та виконавчому комітету сільської ради  до 27 серпня 2018 року надати  на узагальнення відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю  інформації про виконання плану заходів.

7.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю сільської ради до 28 серпня 2018 року надати  організаційному відділу  апарату облдержадміністрації (в електронному та паперовому вигляді) інформацію про виконання  плану заходів з підготовки та відзначення  Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

8.Координацію роботи щодо виконання заходів з відзначення Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності покласти на секретаря сільської ради Коломієць Г.С.

9.Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :