Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 23/10/2017 року №66-од Велика Северинка
Про організацію та відзначення на території сільської ради Дня Гідності та Свободи

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2017 року №300 «Про відзначення у 2017 році Дня Гідності і Свободи», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27 вересня 2017 року №483-р «Про затвердження обласного плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на період до 2020 року» та з метою з метою гідного відзначення у 2017 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави: утвердженню в суспільстві ідеалів гуманізму:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення на території Великосеверинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи у складі згідно з додатком 1.

2.Затвердити заходи з підготовки та відзначення на території Великосеверинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи, що додаються.

3.Фінансово-економічному відділу сільської ради виділити кошти для забезпечення проведення заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

4.Рекомендувати навчальним закладам, закладам культури, бібліотекам провести заходи щодо відзначення Дня Гідності та Свободи.

5.Начальникам відділів освіти, молоді та спорту, культури та туризму; організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю забезпечити узагальнення інформації щодо виконання заходів  для подальшого інформування структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

СКЛАД організаційного комітету з підготовки та відзначення на території Великосеверинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи
ЗАХОДИ з підготовки та відзначення на території Великосеверинівської сільської ради Дня Гідності та Свободи