Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 06/11/2017 року №75-од Велика Северинка
Про затвердження Положення та складу робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Великосеверинівської сільської ради

З метою підвищення конкурентної спроможності та економічного розвитку населених пунктів Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014р. №385 "Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року", керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Затвердити Положення про робочу групу з підготовки Стратегічного плану розвитку Великосеверинівської сільської ради, що додається.

2.Затвердити склад робочої групи з підготовки Стратегічного плану розвитку Великосеверинівської сільської ради, що додається.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови, начальника фінансово-економічного відділу сільської ради Савченко О.Ю.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :