Проекти рішень ХII сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ДВАНАДЦЯТА   СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

 1. Про затвердження порядку денного XII сесії VIII скликання.     Завантажити повну версію проекту рішення п.1.
 2. Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за 2017рік. Завантажити повну версію п.2
 3. Про бюджетну дисципліну на 2018 рік.    Завантажити повну версію проекту рішення п.3
 4. Про внесення змін до рішень Великосеверинівської сільської ради від 22 грудня 2017р. № 295  «Про затвердження Програми  «Шкільний автобус»,  від 22 грудня 2017 року  №322 «Про затвердження Програми «Сільський автобус».     Завантажити повну версію проекту рішення п.4
 5. Про внесення змін до рішення ІХ сесії Великосеверинівської сільської ради восьмого скликання  від 22 грудня 2017 року №274 «Про сільський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2018 рік». Завантажити  повну версію проекту рішення, додатків до рішення.
 6. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Великосеверинівської сільської ради на 2018-2023 роки.  Завантажити  повну версію проекту рішення п. 6.
 7. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр.Крадожон Оксані Володимирівні.
 8. Про надання дозволу комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах с. Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області.
 9. Про розробку детального плану території у селі Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва таобслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Приходьку Василю Олексійовичу.
 11.  Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчуку Юрію Петровичу.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчуку Андрію Петровичу.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчук Тетяні Петрівні.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчуку Миколі Петровичу.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчуку Петру Миколайовичу.
 16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчук Тамарі Олександрівні.
 17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Приозерний» гр.Касянчук Любові Іванівні.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Кандаурове» гр. Щербині Ганні Володимирівні.
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності у зв’язку із зміною цільового призначення.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Поляковій Катерині Василівні.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Нежевляк Ользі Володимирівні.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Мазуренку Олександру Івановичу.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Зінченку Максиму Валерійовичу.
 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Гуранді Тамарі Олексіївні.
 25. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Данільченку Ярославу Валерійовичу.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Мхитаряну Марату Грачковичу.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та відмову у передачі у власність земельної ділянки у с. Підгайці гр.Мазуренко Аллі Олександрівні.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та відмову у передачі у власність земельної ділянки у с. Підгайці гр. Коломійцю Сергію Леонтійовичу.
 29. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 1377 від 19 вересня 2008 року та № 163 від 11 березня 2016 року
 30. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 430 від 22 листопада 2016 року.
 31. Про припинення договору оренди земельної ділянки
 32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПАТ «Кіровоградобленерго».
 33. Про подовження терміну дії рішен Великосеверинівської сільської ради № 438 від 22 листопада 2016 року.
 34. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 510 від 31 січня 2017 року.
 35. Про подовження терміну дії рішень Великосеверинівської сільської ради № 513 від 31 січня 2017 року.  Завантажити повну версію проектів рішень п.п.7-35