Проекти рішень ХXХVІІ сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XXХVІІ сесії VIII скликання. Переглянути повну версію п.1

2.Про внесення змін до рішення від 18.12. 2018 року №637 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». Переглянути повну версію п.2                                        Додатки

3.Про затвердження Програми забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2021роки. Переглянути повну версію п.3
4. Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування. Переглянути повну версію п.4

5. Про представлення до нагородження. Переглянути повну версію п.5

6.Про затвердення звіту про  виконання  бюджету ОТГ за ІІІ квартал 2019 року.

Переглянути повну версію п.6

7. Про встановлення підвищення посадового окладу педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради. Переглянути повну версію п.7
8. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 925 від 20 вересня 2019 року «Про введення нових штатних одиниць та внесення змін у варіативну частину навчального плану».          Переглянути повну версію п.8

9.Про створення Молодіжної ради Великосеверинівської сільської ради. Переглянути повну версію п.9

10.Про відмову гр. Тишковець Ніні Іванівні.
11. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петровському Сергію Васильовичу.
12. Про відмову гр. Бутовській Світлані Василівні.
13. Про відмову гр. Бутовському Сергію Олександровичу.
14. Про відмову Бутовському Нікіті Сергійовичу.
15. Про відмову ФГ «ІНГУЛЬСЬКЕ-2009».
16. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Умрихіній Інні Володимирівні.
17. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Зірка» гр. Умрихіну Олександру Олександровичу.
18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шинкар Галині Володимирівні.
19. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шинкар Анні Вікторівні.
20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Черняковій Ганні Анатоліївні.
21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шинкарю Анатолію Дмитровичу.
22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Григорашу Валерію Петровичу.
23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Большаковій Наталії Вікторівні.
24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Вознюк Інні Олексіївні.
25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Переверзєву Володимиру Олександровичу.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Волощуку Олександру Петровичу.
27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шинкарю Олександру Павловичу.
28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шинкарю Дмитру Павловичу.
29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Маленко Марині Василівні.
30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Гуслістій Аліні Віталіївні.
31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Раскевичу Едуарду Андрійовичу.
32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Григораш Інні Олександрівні.
33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кожарці Олександру Сергійовичу.
34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Фітенку Олександру Володимировичу.
35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кіровій Ілоні Сергіївні.
36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Фітенко Анастасії Миколаївні.
37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Лучко Інні Володимирівні.
38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Чирибі Михайлу Володимировичу.
39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Корнєвій Катерині Григорівні.
40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Палюху Богдану Валентиновичу.
41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Голинському Сергію Анатолійовичу.
42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Гавриленко Меланії Пантеліївні.
43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Голинській Ірині Іванівні.
44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Бондаренку Віталію Вікторовичу.
45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Палюху Денису Валентиновичу.
46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Юріну Івану Івановичу.
47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кошкіній Катерині Петрівні.
48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кошкіну Михайлу Миколайовичу.
49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Волошину Михайлу Анатолійовичу.
50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Грищенку Валерію Павловичу.
51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кравченко Анастасії Сергіївні.
52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Душкевичу Юрію Олексійовичу.
53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мельнику Олександру Олександровичу.
54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для удівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мельник Лесі Володимирівні.
55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шевченку Андрію Сергійовичу.
56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мелющенку Олександру Васильовичу.
57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Лук’яненку Олегу Володимировичу на території Великосеверинівської сільської ради.
58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пономаренку Віталію Михайловичу на території Великосеверинівської сільської ради.
59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Пономаренку Олександру Михайловичу на території Великосеверинівської сільської ради.
60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Приходьку Василю Васильовичу.
61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Пастух Наталії Іванівні.
62. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Кулик Вірі Миколаївні.
63. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Іванченко Олені Володимирівні.
64. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Морозу Анатолію Петровичу.
65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бондаренку Олегу Миколайовичу.
66. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бойку Віталію Володимировичу.
67. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Михайловському Костянтину Володимировичу.
68. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Соколову Олександру Олександровичу.
69. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Явтушенку Віктору Миколайовичу.
70. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Яковенку Андрію Васильовичу.
71. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Поліщуку Володимиру Валерійовичу.
72. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 224 від 26 травня 2016 року.
73. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 602 від 18 вересня 2012 року.
74. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1041 від 20 вересня 2019 року.
75. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 508 від 31 січня 2017 року.
76. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 436 від 22 листопада 2016 року.
77. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 494 від 24 травня 2012 року.
78. Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 386 від 11 жовтня 2016 року.

79.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 429 від 22 листопада 2016 року.
80.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 834 від 11 грудня 2007 року.
81. Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 835 від 11 грудня 2007 року.
82. Про затвердження містобудівної документації.
83. Про затвердження містобудівної документації.
84. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Іноземцевій Марині Дмитрівні.
85. Про затвердження проекту землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.
86. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Оситняжка гр. Фещенку Олександру Олександровичу.
87. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Підгайці Великосеверинівської сільської ради Кіровоградського району (з 28.11.2018 року – Кропивницького району) Кіровоградської області.
88. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
89. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ДП «Кіровоградський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України».
90. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загальною площею 11,9676 га за адресою с. Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області.
91. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель загальною площею 6,1219 га за адресою с. Підгайці Кіровоградського району Кіровоградської області.                                         Переглянути повну версію пп. 10-91

92. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам ФГ «ДЯЧЕНКО».

Переглянути повну версію п.92