Проекти рішень VI сесії VIII скликання

Проєкти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

ШОСТА СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного VI сесії VIII скликання. Завантажити

2.Про внесення змін до рішення від 27 січня 2021 року №195 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Великосеверинівської сільської ради».  Завантажити 

3.Про внесення змін до структури та штатного розпису  Великосеверинівської сільської ради.  Завантажити

4.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 106 від 28 грудня 2020 року.

5.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 943 від 20 вересня 2019 року.

6.Про внесення змін до рішення Високобайрацької  сільської ради від 17 листопада 2020 року № 506.

7.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 165 від 28 грудня 2020 року.

8.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 164 від 28 грудня 2020 року.

9.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Дєміховій Наталії Володимирівні.

10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Оситняжка гр. Медведєвій Надії Миколаївні.

11.Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Пілюгіну Леоніду Михайловичу.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Підгайці гр. Дяченку Олексію Федоровичу.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачі земельної ділянки у власність в с. Велика Северинка гр. Цуркану Єлизаветі Савівні.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Кучер Надії Костянтинівні на території Великосеверинівської сільської ради.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Пристінській Вікторії Олександрівні на території Великосеверинівської сільської ради.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Кіму Євгенію Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового призначення гр. Гопці Віктору Васильовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби зі зміною цільового  призначення гр. Пустовіту Олександру Анатолійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Переверзєву Олександру Івановичу на території Великосеверинівської сільської ради.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби гр. Солодову Віталію Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

21.Про передачу земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби гр. Кіму Євгенію Юрійовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

22.Про передачу земельної ділянки в оренду у с. Підгайці гр. Губському Володимиру Валентиновичу.

Завантажити пп.4-22

23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою одо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та індивідуального садівництва в селі Підгайці гр.  Леонтьєвій Любові Миколаївні.

  1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Седзюх Наталії Дмитрівні.

25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр.  Седзюх Оксані Дмитрівні.

26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр.  Чудіновичу Сергію Вікторовичу.

27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Кравчені Владиславу Федоровичу.

28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Ковалю Олександру Григоровичу.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Дяченку Володимиру Олексійовичу.

30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Козяру Миколі Андрійовичу.

31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Дяченко Наталії Павлівні.

32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр.  Крицькому Владиславу Володимировичу.

33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр.  Крицькій Ярославі Володимирівні.

34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Кучмі Івану Івановичу.

35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Баландюк Тамарі Вікторівні.

36.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Худякову Олегу Сергійовичу.

37.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Вишневській Вікторії Сергіївні.

38.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці  гр.  Могилі Олені Василівні.

39.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення гр. Меленичу Віталію Степановичу на території Великосеверинівської сільської ради.

40.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення гр. Меленич Віті Романівні на території Великосеверинівської сільської радию

41.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Баровик Юлії Сергіївні.

42.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Дяченку Григорію Карповичу.

43.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Пономаренко Галині Василівні.

44.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кіму Володимировичу Юрійовичу.

Завантажити пп.23-44

45.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в селі Підгайці гр. Колесник Ірині Олександрівні.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Гончаренку Сергію Станіславовичу.

47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Павлишину Сергію Вікторовичу.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Фокші Дмитру Станіславовичу.

49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Савченку Дмитру Васильовичу.

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Мельниченку Валентину Валентиновичу.

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Логвіну Володимиру Григоровичу.

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр. Москаленку Павлу Володимировичу.

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці гр.  Ільченку Сергію Олексійовичу.

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Оситняжка гр.  Коваленку Віталію Сергійовичу.

55.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Цапушел Інні Сергіївні.

56.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Павловій Анастасії Вікторівні.

57.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці  гр. Драбажі Володимиру Володимировичу.

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Підгайці  гр. Мікаєляну Карену Карапетовичу.

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Оситняжка  гр. Коблюк Вікторії Віталіївні.

60.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельних ділянок в с. Лозуватка гр. Ткалічу Сергію Миколайовичу.

61.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для  індивідуального садівництва та передачу у власність земельних ділянок в с. Лозуватка гр. Ткаліч Світлані Анатоліївні.

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу у власність земельної ділянки в с. Созонівка  гр. Жигуліну Миколі Івановичу.

63.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Чудінович Галині Вікторівні.

64.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Клюєнко Альоні Петрівні.

65.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Мельниченку Олексію Васильовичу.

66.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Карауш Ірині Іванівні.

67.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва та передачі земельної ділянки у власність в СК «Приозерний» гр. Касянчук Тетяні Петрівні.

68.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки в с. Велика Северинка гр. Бадесі Віталію Миколайовичу.

69.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки в с. Оситняжка гр. Коваленку Віталію Сергійовичу.

70.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва та передачу у власність земельної ділянки в с. Оситняжка  гр. Коблюк Вікторії Віталіївні.

Завантажити пп.45-70

71.Про передачу земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Лозуватка гр. Селівестровій Лілії Вікторівні

72.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам ФГ «Шикло П.М.» та передача у власність земельних ділянок гр. Кравченко Оксані Павлівні, гр. Кравченку Руслану Ігоровичу, гр. Кравченку Сергію Ігоровичу, гр. Харько Лілії Олександрівні, гр. Шиклу Ігорю Олександровичу, гр. Шиклу Олександру Павловичу, гр. Кравченко Анні Анатоліївні.

73.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства членам ФГ «Граніт Плюс» та передача у власність земельних ділянок гр. Яцканичу Анатолію Михайловичу, гр. Яцканич Олесі Володимирівні.

74.Про затвердження розмірів ставок орендної плати за земельні ділянки в розрізі їх цільового призначення та функціонального використання.

75.Про створення громадських пасовищ на території  Великосеверинівської сільської ради.

Завантажити пп. 71-75

76.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка)  в с. Підгайці гр. Чудінович Галині Вікторівні.

77.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка)  в с. Підгайці гр. Ткалічу Сергію Анатолійовичу.

78.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка)  в с. Кандаурове гр. Бендику Євгену Сергійовичу.

79.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  (присадибна ділянка)  в с. Підгайці гр. Багнян Лучії Сільвестрівн.

80.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Штурко Зої Анатоліївні.

81.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чепурку Андрію Миколайовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

82.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Прудиусу Олегу Феофановичу на території Великосеверинівської сільської ради.

83.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бєляєвій Оксані Олександрівні на території Великосеверинівської сільської ради.

84.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Коробєйнікову Антону Вікторовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

85.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мачак Янині Іванівні на території Великосеверинівської сільської ради.

86.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мачак Юлії Анатоліївні на території Великосеверинівської сільської ради.

87.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Лозуватка гр. Штурку Олександру Петровичу.

88.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Багнян Інгі Сільвестрівні на території Великосеверинівської сільської ради.

89.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Кучеруку Олександру Станіславовичу на території Великосеверинівської сільської ради.

90.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва в с. Кандаурове гр. Чубар Олені Вікторівні.

91.Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Мачаку Івану Петровичу на території Великосеверинівської сільської ради.

92.Про відмову у  поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марченко Юлії Сергіївні.

93.Про відмову у наданні дозволу на поділ земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Скібіцькому Олександру Сергійовичу.

94.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Моргуну Віктору Григоровичу.

95.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ляушу Сергію Миколайовичу.

96.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Баранову Віктору Миколайовичу.

97.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Батрак Дар`ї Іванівні.

98.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голуб`єву Дмитру Володимировичу.

99.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голуб`євій Олександрі Сергіївні.

100.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Батрак Наталії Вікторівні.

101.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бурденюк Валентину Віталійовичу.

102.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Митрофановій Зінаїді Павлівні.

103.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ремінному Геннадію Олександровичу.

104.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Бурденюк Ліді Георгіївні.

105.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Шатіловій Анні Сергіївні.

106.Про відмову у наданні дозволу на поділ земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пономаренку Станіславу Вікторовичу.

107.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Зеленській Тетяні Петрівні.

108.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ірхі Світлані Тихонівні.

109.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марштупі Сергію Анатолійовичу.

110.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Багнян Лучії Сільвестрівні.

111.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ляуш Марині Іванівні.

112.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Батраку Івану Васильовичу.

113.Про відмову у поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марштупі Анатолію Олександровичу.

114.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Коханчук Любові Вікторівні.

115.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ткалічу Анатолію Григоровичу.

116.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенку Володимиру Володимировичу.

117.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенку Володимиру Володимировичу.

118.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенко Анастасії Олександрівні.

119.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Тищенко Наталії Миколаївні.

120.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Анісімовій Галині Іванівні.

121.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Марченко Анастасії Валеріївні.

122.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенко Оксані Олександрівні.

123.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенку Івану Володимировичу.

124.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гриценку Олександру Миколайовичу.

125.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гриценку Сергію Олександровичу.

126.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кордубайло Юлії Володимирівні.

127.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Котан Яні Олексіївні.

128.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Беленуці Ігорю Дмитровичу.

129.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гончаренку Вадиму Сергійовичу.

130.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Моргун Світлані Григорівні.

131.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Касьяновій Вікторії Олександрівні.

132.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Машину Андрію Володимировичу.

133.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Тищенку Олександру Миколайовичу.

134.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голуб Аліні Анатоліївні.

135.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Устінову Миколі Івановичу.

136.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Устіновій Лідії Андріївні.

137.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Голубу Олександру Сергійовичу.

138.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Севастьяновій Юлії Леонідівні.

139.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Севастьянову Юрію Володимировичу.

140.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенку Віктору Івановичу.

141.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пащенко Наталії Анатоліївні.

142.Про відмову у затверджені   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва в СТ «Колос» на території Великосеверинівської сільської ради гр. Сарані Катерині Василівні.

143.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Чудінович Марії Петрівні.

144.Про відмову у  поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Манукяну Камо Карібовичу.

145.Про відмову у  поділі земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Согутовському Петру Михайловичу.

146.Про відмову у наданні дозволу на розробку   проекту     землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства на території Великосеверинівської сільської ради  гр. Валентому Олегу Миколайовичу.

147.Про відмову гр. Гатману Дмитру Григоровичу.

148.Про відмову гр. Гатману Дмитру Григоровичу.

Завантажити пп. 76-148

  1. Інші питання