Проекти рішень XLIX сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОК ДЕВ`ЯТА  СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XLIX сесії VIII скликання.    Повна версія п.1

2. Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Повна версія п.2

Додаток

3.Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Соколівська ДЮСШ «Колос».

Повна версія п.3

4.Про підтримку бізнес-проєкту та умов і розміру його співфінансування з бюджету Великосеверинівської громади. Повна версія п.4

5.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби у с. Підгайці гр. Агаповій Діані Володимирівні.

6.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для городництва с. Остняжка гр. Бойку Олексію Юрійовичу.

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цуркану Руслану Георгійовичу.

8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Сініченку Олександру Олександровичу.

9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Давиденко Наталії Олександрівні.

10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кучеренко Анні Олексіївні.

11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Фокші Дмитру Станіславовичу.

12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Логвіну Володимиру Григоровичу.

13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цебі Максиму Анатолійовичу.

14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Цебі Світлані Сергіївні.

15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Павлишину Сергію Вікторовичу.

16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Савченку Дмитру Васильовичу.

17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Кучмі Михайлу Анатолійовичу.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Кіріченку Сергію Васильовичу.

19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Павловій Анастасії  Вікторівні.

20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Підгайці гр. Ткач Галині Валентинівні.        21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для  будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Шуляренко Вірі Іванівні.

22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Лозуватка гр. Ткаліч Світлані Анатоліївні.

23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинкагр. Кіму Артему Віталійовичу.

24.Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Будак Ользі Георгіївні.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Нірші Ларисі Миколаївні.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Либі Світлані Вікторівні.

27.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Логвіну Дмитру Григоровичу.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Копанчук Ользі Сергіївні.

29.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Голинському Сергію Анатолійовичу.

30.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Бондаренку Олегу Миколайовичу.

31.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Коваленко Ользі Анатоліївні.

32.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Кулик Валентині Вікторівні.

33.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Довбні Вікторії Сергіївні.

34.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Шевченко Інні Вікторівні.

35.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Юріну Івану Івановичу.

36.Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної  ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Пілюгіній Марині Георгіївні.

37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Пілюгіну  Роману Леонідовичу.

38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Ткаченку Роману Володимировичу.

39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Крокоділову Олексію Олександровичу.

40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового

будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Осадчому Ігорю Сергійовичу.

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Вітер Галині Іванівні.

42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства  в с. Оситняжка гр. Полозюк Надії  Іванівні.

43.Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кім Адолоїді Олексіївні.

44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кожановій Олександрі Іванівні.

45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Васенко Лілії Ігорівні.

46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Гришину Олексію В’ячеславовичу.

47.Про затвердження технічної документації Із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пономаренко Олександру Віталійовичу.

48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в с. Підгайці гр. Лічман Тетяні Борисівні.

49.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) у спільну часткову власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Блохіній Наталії Андріївні, гр. Матющенку Василю Тимофійовичу, гр. Нєгрєтову Сергію Анатолійовичу.

50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Буяновій Катерині Іванівні.

51.Про подовження терміну дії рішення Великосеверинівської сільської ради № 580 від 06 квітня 2017 року.

52.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1037 від 20 травня 2014 року.

53.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 959 від 20 вересня 2019 року.

54.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 582від 10 жовтня 2018 року.

55.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 349 від 11жовтня 2016 року.

56.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1800 від 14 вересня 2020 року.

57.Про передачу у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Шевченку Андрію Андрійовичу.

58.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Медведєву Миколі Володимировичу.

59.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою шляхом зміни цільового призначення земельної ділянки на території Великосеверинівської сільської ради гр. Морозу Анатолію Петровичу.

60.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Ободовському Олександру Миколайовичу.

61.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр. Балануці Сергію Петровичу.

Повна версія пп.5-61

62. Про надання дозволу на розробку технічної документації з землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравченко Катерині Федорівні.
63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства зі зміною цільового призначення гр. Чудіновичу Сергію Вікторовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чудіновичу Віктору Вікторовичу на території Великосеверинівської сільської ради.
65. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації.
66. Про відмову у надані дозволу щодо розроблення проекту землеустрою із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Лесіву Сергію Олександровичу.
67. Про відмову у дані дозволу щодо розроблення технічної документації із землеустрою у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Дубенку Сергію Івановичу.
68. Про відмову у дані дозволу щодо розроблення технічної документації із землеустрою у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Жабокрицькій Наталії Володимирівні.
69. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зайченко Люсі Іванівні.
70. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Медведєвій Наталії Василівни.
71. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бриурош Валентині Володимирівні.
72. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пивоварову Віктору Володимировичу.
73. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Пивоваровій Оксані Андріївні.
74. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Стоянову Миколі Борисовичу.
75. Про відмову у наданні дозволу щодо розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Цуркану Єлізаветі Савівні.
76. Про відмову у наданні дозволу щодо розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Пономаренку Валентину Михайловичу.
77. Про відмову у наданні дозволу щодо розроблення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради СТ «ТРУД».

Повна версія пп.62-77

78.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1064 від 20 вересня 2019 року.

Повна версія п.78