Проекти рішень ХLV сесії VIII скликання

Проекти рішень 

ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
КРОПИВНИЦЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

СОРОК П`ЯТА СЕСІЯ  ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 

1.Про затвердження порядку денного XLV сесії VIII скликання. Повна версія п.1
2.Про внесення змін до рішення від 21 грудня 2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Повна верія п. 2    Додаток  (на опрацюванні)
3. Про внесення змін до штатного розпису Великосеверинівської сільської ради. Повна версія п.3
4. Про встановлення місцевих податків і зборів на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.  Повна версія п.4: 

Проєкт рішення; Додатки 1,2, 2.1; Додатки 2.2, 3;   Додаток 3.1;  Додатки 3.2, 4

5.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради від 14 квітня 2019року №764 «Про затвердження Програми підтримки закладів охорони здоров’я, які знаходяться на території Великосеверинівської сільської ради на 2019-2020 роки». Повна версія п.5

6.Про затвердження звіту про виконану роботу за І та ІІ квартал поточного року дільничних офіцерів поліції Кіровоградського РВП.(на опрацюванні)

7.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мехеду Олегу Валерійовичу.
8.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Копанчук Ользі Сергіївні.
9.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Вишневському Сергію Станіславовичу.
10.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Мельніченку Валентину Валентиновичу.
11.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Репецькій Наталії Анатоліївні.
12.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Лесіву Сергію Олександровичу.
13.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Велика Северинка гр. Кулик Валентині Вікторівні.
14.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Гончаренку Сергію Станіславовичу.
15.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Зарубіній Олені Володимирівні.
16.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Ткаченку Роману Володимировичу.
17.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка)в селі Велика Северинка гр. Яночко Наталії Володимирівні.

18.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Іщенку Віктору Миколайовичу.
19.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Білик Діані Сергіївні.
20.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в селі Підгайці гр. Москаленку Павлу Володимировичу.
21.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Ліму Віталію Борисовичу.
22.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) та ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Лім Альвірі Борисівні.
23.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Великосеверинівській сільській раді.
24.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення
у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ткалічу Віктору Анатолійовичу.
25.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення
у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кожановій Олександрі Іванівні.
26.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення
у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Манукян Юлії Володимирівні.
27.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Пілюгіну Леоніду Михайловичу.
28.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Кладніцкій Альбіні Дмитрівні.

29.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Устіновій Анастасії Андріївні.
30.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Бондаренко Лідії Семенівні.
31.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Велика Северинка гр. Томчуку Олегу Миколайовичу.
32.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Плющакову Андрію Миколайовичу.
33.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Вітіці Тамарі Володимирівні.
34.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Оситняжка гр. Жукову Віталію Сергійовичу.
35.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в СТ «Водник» гр.Грищенко Наталії Володимирівні.
36.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Музиченку Петру Павловичу.
37.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Мустафіну Павлу Вікторовичу
38.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Томчуку Олександру Олеговичу.
39.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Мельніченко Дарії Олександрівні.
40.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кравченко Надії Михайлівні.
41.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Булую Олегу Анатолійовичу.
42.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці
гр. Мельніченку Івану Вікторовичу.
43.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці
гр. Ципарському Олександру Григоровичу.
44.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчуку Юрію Петровичу.
45.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчуку Миколі Петровичу.
46.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчуку Андрію Петровичу.
47.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчуку Петру Миколайовичу.
48.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчук Тамарі Олександрівні.
49.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі у власність для ведення індивідуального садівництва гр. Касянчук Лідії Миколаївні.
50.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Татаруш Оксані Василівні.
51.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Кравченко Олені Іванівні.
52.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Морозову Павлу Анатолійовичу.
53.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Стрельченко Ларисі Василівні.
54.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Велика Северинка гр. Томчуку Олегу Миколайовичу.
55.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Підгайці гр. Кухар Любові Пилипівні.
56.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради та передачі земельної ділянки у власність гр. Фещенко Наталії Миколаївні.
57.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради № 1495 від 22 травня 2020 року.
58.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №237 від 28 листопада 2017 року.
59.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №239 від 28 листопада 2017 року.
60.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №236 від 28 листопада 2017 року.
61.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №240 від 28 листопада 2017 року.
62.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №249 від 28 листопада 2017 року.
63.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №246 від 28 листопада 2017 року.
64.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №234 від 28 листопада 2017 року.
65.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №235 від 28 листопада 2017 року.
66.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №244 від 28 листопада 2017 року
67.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №248 від 28 листопада 2017 року.
68.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №243 від 28 листопада 2017 року.
69.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №241 від 28 листопада 2017 року.
70.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №242 від 28 листопада 2017 року.
71.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №238 від 28 листопада 2017 року.
72.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №245 від 28 листопада 2017 року.
73.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №247 від 28 листопада 2017 року.
74.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №233 від 28 листопада 2017 року.
75.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №819 від 23 квітня 2019 року.
76.Про внесення змін до рішення Великосеверинівської сільської ради №277 від 14 липня 2016 року.
77.Про встановлення обмеження загального водокористування водним об’єктом.
78.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок членам на території Великосеверинівської сільської ради ФГ «Граніт Плюс».
79.Про скасування рішення Великосеверинівської сільської ради від 14 липня 2016 № 299.
80.Про встановлення орендної плати за земельну ділянку гр. Назаренку Євгенію Юрійовичу.
81.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Бриурош Валентині Володимирівні.
82.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Фещенко Оксані Олександрівні.
83.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Ткалічу Сергію Анатолійовичу.
84.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства гр. Чемерис Олені Анатоліївні.
85.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. МанукянуАшхарікуКамовичу.
86.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва гр. Манукян Юлії Володимирівні.
87.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Задорожньому Володимиру Володимировичу.
88.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва у с. Оситняжкагр. Коваленку Сергію Володимировичу.
89.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Багнян Лучії Сільвестрівні.
90.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Позднякову Дмитру Вікторовичу.
91.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Явтушенку Олександру Миколайовичу.
92.Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Явтушенко Ользі Василівні.
93.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у с. Підгайці гр. Манукян Юлії Валеріївні.
94.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у с. Оситняжка гр. Бондаренко Ларисі Володимирівні.
95.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення городництва у с. Оситняжка гр. Баранову Олександру Миколайовичу.
96.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Ємельянову Олегу Михайловичу.
97.Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства на території Великосеверинівської сільської ради гр. Татарушу Олександру Михайловичу.
98.Про відмову у наданні дозволу на продаж земельної ділянки ТОВ «Сучасні технології тваринництва».

Повна версія пп.7-98